Knižné tipy #LetnáEdícia - alebo aj: čo som už prečítala a čo sa ešte len chystám čítať

Ahojte :)
V tomto článku nájdete zopár mojich knižných favoritov, ktoré mi robili spoločnosť posledný mesiac počas všetkého toho cestovania po svete. Lebo... keď ti 3 hodiny mešká lietadlo a zavrú ťa na letisku, či 7 hodín cestuješ v mikrobuse v zápchach naprieč Európou, jediné, čo ťa vie zachrániť a pohladiť na duši, je práve  kniha.


Jen Sincero - You are a badass
Táto kniha je poklad. Presne ako som písala na instagram: "Máš pocit, že v živote máš naviac, ale z nejakého "záhadného" dôvodu ti to absolútne nevychádza? Tak ti maximálne odporúčam si prečítať túto knihu. ☝ Vieš, ono všetko je iba tak, ako si to ty sám zariadiš. Ako si v sebe upraceš... Nikto ti do hlavy nevidí a preto je len a len na tebe, či si z vlastnej mysle spravíš desivého nepriateľa alebo spoľahlivého parťáka 😉"


Gillian Flynn - Stratené dievča
 Nie vždy som v nálade čítať duchovné a motivačné knihy, niekedy proste potrebujem vypnúť realitu okolo mňa a stratiť sa v inom svete. A práve v takých prípadoch siaham po knihách ako je táto. Psycho detektívka. Pútavá. Zamotaná. Napínavá. U mňa má desať bodov z desiatich.Dan Millman - Cesta pokojného bojovníka
Málokrát sa mi stane, že vidím film skôr ako čítam knihu. Tentokrát to tak bolo. Film bol skvelý, kniha ešte viac a je v nej toľko informácií (alebo posolstiev - nazvime to hocijak), že ju čítam opäť :)
Čo ma ešte len čaká (pretože zákon schválnosti hovorí, že najlepšie knižky ku mne prichádzajú zrovna vtedy, keď sa mám najviac učiť :D )


Peter Wohlleben - Duševný život zvierat
E: "A čo ti mám kúpiť k narodkám?"
Z: "No čo asi... "
Ani neviem, čo napísať, veľmi sa na ňu teším. (Môžem už mať po skúškach, prosím? :D)
Don Miguel Ruiz Jr. - Päť stupňov pripútanosti
Známy autor ale (pre mňa) úplne neznáma kniha (čítali ste ju niekto? :)). Doslova si ma k sebe pritiahla, tak som na ňu zvedavá, lebo audiokniha 4 dohody od tohoto autora bola famózna.Toľko asi k môjmu momentálnemu knižnému repertoáru, pokiaľ nerátam veterinárne skriptá :D Ešte poškuľujem po novom Dominikovi Dánovi a nejakých knihách od Osha, taká klasika :) 
Čo momentálne čítate vy? Oddychové romány, detektívny, či niečo úplne iné? Lebo viem, že tatino si nakúpil na dovolenku 6 auto-moto časopisov, tak sa mi pochváľte, kto ste na tom rovnako a čo so sebou na dovolenky nosíte vy :)

Tak zasa nabudúce,
-Z.


Komentáre

Obľúbené príspevky